Павлоградський рок-гурт «Ангажемент на вівторок» нещодавно повернувся зі столиці.

Хлопці записались на Першому національному у програмі «Фольк-music».

«У червні, коли сюди приїздила Оксана Пекун, вона послухала наш виступ, їй сподобалось і вона запросила нас на «Фольк-music». Ми погодились. Вона дала нам завдання зробити оранжування в фолк-рок обробці української народної пісні «Дуня», Кочерезького хору. Ми записали, надіслали, їй сподобалось і нас запросили на запис програми», – розповідає бас-гітарист гурту Андрій Рєзнік.

Пісню записали успішно із першого дубля, хоча хвилювались, бо на останніх перед від’їздом репетиціях не все виходило, як задумали.

«Незадовго до ефіру, ми вирішили зробити в обробці пісні декілька поправок. Ми там зробили таку паузу і ніяк не могли її зіграти . І в кінці зробили затухання останнього акорду в до мажорі і Ярик там іще 4 такти награвав. На репетиціях ніяк не виходило , а там із першого дубля все чисто зіграли», – розповідає Андрій.

Окрім того, наступного дня після запису програми, хлопці виступили іще й в столичному арт- пабі «Бочка», що на Подолі.

Довідково

В репертуарі гурту в основному власні авторські пісні на різну тематику , в тому числі і патріотичну. Є також і близько десятка українських народних пісень у фолк-рок обробці. Гурт складається із 6 чоловік. Всі вони мають основну професію – хто творчу,а хто трудиться на шахті. А музика – у вільний від роботи час. Кажуть, що їм дуже подобається те, що вони роблять.

Читайте також: Як павлоградські хористи у столиці заспівали (ФОТО, ВІДЕО)