Це буде щось на кшталт Катеринославського бульвару у Дніпрі. 

«У мене є бажання розробити проект реконструкції провулка Голубицького і зробити його як Катеринославський бульвар у Дніпрі», – поділився своїми планами міський голова Анатолій Вершина під час прес-конференції.

За його словами по провулку не рухатиметься транспорт, це буде повністю пішохідна зона вимощена бруківкою і диким камінням із Житомирської області.

«Посередині поставимо лавочки, вазони. Можливо облаштуємо кав’ярні, залучимо бізнес. І приберемо ту «барну стійку», із дитячого парку, зробимо красивий ажурний парканчик », – сказав міський голова.

Не проїзною буде також і Соборна, в районі площі. Відповідний проект уже пройшов експертизу. На місці фонтану на площі планують установити стаціонарну сцену. Щоправда іще не вирішено якою буде сама площа, із якої бруківки її вимостити.

 

 

Коментарі   

0 # Андрон 26.10.2016, 21:52
Щось мені тривожно на душі. Був тут один собі "зодчий" - теж хотів місто змінити до невпізнання, але своєчасно дали по руках. Правда парк встиг в гробити. Розбиті дороги і тротуари, драні дахи, але це не головне, головне щоб з вікна кабінету була красота. Хоча б людей спитали чи потрібні їм зараз і взагалі ваші плани.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Наталія 27.10.2016, 00:28
Стосовно бруківки на площі - ну це просто знущання, краще б поклали нормальний асфальт. Так, бруківка - це красиво, модно. Але ж подумати: поруч, у сквері, міні-майданчик для діточок, мами їх туди привозять на велосипедах, у візочках, старші дітки вчаться їздити на роликах. Як, пробачте, це робити на бруківці?!?!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата