Допоки люди не розумітимуть, що за викинутий недопалок чи папірець , нестимуть відповідальність, ми і далі матимемо засмічені вулиці.

Інспекція по благоустрою була створена в місті ще у 2011 році, проте лише зараз її штат виріс до 4-х чоловік. При відсутності автомобіля , оперативно реагувати на звернення людей, проблематично.

«Із метою більш оперативного реагування на звернення громадян щодо порушень правил благоустрою території міста, є необхідність у збільшенні штату інспекторів та придбанні автомобіля. Це позиція міського голови та міськвиконкому. Допоки люди не розумітимуть, що за викинутий недопалок чи папірець , нестимуть відповідальність, ми і далі матимемо засмічені вулиці», – сказав заступник міського голови Віталій Мовчан під час засідання міськвиконкому.

Він також додав, що упродовж 2016 в інспекцію по благоустрою звернулись 400 громадян. Здійснено понад 40 рейдів щодо порушень у сфері благоустрою, видано 545 приписів, складено 50 адмінпротоколів. За минулий рік порушників оштрафували на 14 тис 500 грн. Щоправда стягнути вдалось лише 15% шрафів. У цьому році – 51%.

«Аби оштрафувати людину, потрібен її паспорт та код. А люди часто називаються різними вигаданими прізвищами і потім шукай їх», – додав Віталій Мовчан.

Читайте також: Инспекция по благоустройству или махновщина по-павлоградски!