У ніч перед Хеллоуїном українці зможуть поспати на годину довше. 

У неділю 30 жовтня Україна переходить на зимовий час. О 4-й годині ранку стрілки годинників переведуть на годину назад. Це робиться з метою економії енергоресурсів і максимального використання світлого часу доби.

На думку медиків, більшість людей важко переживають період адаптації, коли переводять годинники на зимовий або літній час. Нашому організму доводиться налаштовуватися на новий режим, а значить, переживати додатковий стрес, який у різних людей може тривати від 2 днів до 2 тижнів.

Крім того, перехід на зимовий час в Україні 2016 змусить затримуватися на роботі і приходити додому на 1 годину пізніше звичного для нас часу, коли на вулиці зовсім стемніє.

Таким чином, переведення годинників на зимовий час може призвести до перебоїв у режимі сну, зростання втоми, зниження захисної реакції організму, загострення депресій і стресів.

Офіційні джерела повідомляють, що це останнє переведення годинників на зимовий час. Більше переводити годинник в Україні не будуть. Країна буде жити за зимовим часом, літній час в Україні, відповідно скасовується.