Всеукраїнські кінологічні змагання по Аджиліті нещодавно пройшли у Львові.

У змаганнях взяли участь павлоградські спортсмени кінологічного клубу «Антарес» – Марія Борисенко, Святослав Кожурін та шестеро їх чотирилапих підопічних.

Святославу лише 9 років , у кінологічному клубі він займається лише 4 місяці, але своїм виступом зумів приємно вразити досвідченого суддю із Люксембурга. Роліі Шільц був у захваті від юного кінолога і сказав, що за своє тривале суддійство бачить вперше таку високу техніку у такому віці. Він попросив зняти на відео виступ юного павлоградця.

«У кіногічному клубі займається мама Святослава і частенько брала його із собою. Святослав декотрий час спостерігав, а потім почав підказувати мамі як краще зробити. Ми спробували його самостійно і в нього прекрасно все вийшло і з того часу він став учасником нашого клубу», – розповіла tv-news.dp.ua керівник кінологічного клубу «Антарес», тренер Лариса Борисенко.

 Святослав вперше бере участь у змаганнях такого рівня. Судді присудили йому два других та одне п’яте місце. Марія Борисенко в різних категоріях зайняла перше, друге та третє місця.

На початку грудня павлоградські кінологи планують поїхати на змагання до Києва і готуються до чемпіонату світу серед юніорів.