Шахтарську автобусну зупинку облаштували  по вул. Гагаріна у Павлограді 

Сьогодні в Павлограді презентували черговий проект-переможець конкурсу міні-грантів «Місто своїми руками».

Міні-проект під назвою «Дощ» ініціювали та реалізували члени молодіжного комітету ПРУП шахти «Павлоградська».

«Якось ми стояли і чекали шахтарський автобус і пішов дощ. Тут стояла калюжа, мокра трава ми всі промокли, промочили ноги і хлопці кажуть, що потрібна автобусна зупинка. Я кажу, так давайте зробимо, є такий проект «Місто своїми руками», давайте візьмемо участь. Наступного дня дощ пройшов і уже ніхто не захотів займатись цим проектом. Я зібрав команду із молодіжного комітету ПРУП , заповнив заявку, потім ми стали переможцями і почалась робота», – розповідає машиніст підземних установок шахти «Павлоградська» Степан Семенов.

Автобусну зупинку спорудили за 5 суботників.

На реалізацію проекту із фонду конкурсу було виділено 16 тис грн, ще 5 тис грн – із Благодійного Фонду «Сприяння соціально-економічному розвитку Західного Донбасу» і власні кошти – близько 5 тис грн. Із оформленням всіх дозволів на будівництво зупинки допоміг міськвиконком.

За 4 роки це перша шахтарська зупинка в Павлограді, зроблена в рамках конкурсу міні-грантів. Ще одна шахтарська зупинка в рамках конкурсу цьогоріч облаштована в с. Степ, Павлоградського району.

Конкурс міні-грагнтів «Місто своїми руками» проводиться уже четвертий рік поспіль за фінансової підтримки компанії ДТЕК.

Коментарі   

+2 # Евгений 01.11.2016, 19:17
В чем состоял конкурс ? Работники ДТЭК , за деньги ДТЭК , сделали остановку для работников ДТЭК. Похоже, что это очередная реклама "подпевал" собственника. Лучше бы занимались более актуальными вопросами, например - зарплатой или правового обучения трудящихся в первую очередь молодежи. Очередная псевдоструктура псевдопрофсоюза ПРУП. Позор !!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Андрій 02.11.2016, 17:35
Згоден з Евгеном повністю. Плювало ДТЕК і зокрема ш.Палоградська на роботяг.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата