Звернутись до Павлоградської місцевої прокуратури можна різними шляхами – написати простий лист, зателефонувати чи відправити лист на електронну скриньку.


В електронному зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

Повідомляє прес-служба Павлоградської місцевої прокуратури.

В електронному зверненні потрібно також зазначити електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Електронні звернення до Павлоградської місцевої прокуратури можна надсилати на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Усні звернення приймаються за телефоном «гарячої лінії» (0563) 06-10-70. Звернення приймаються щодня у робочий час окрім вихідних