Злодій з номером телефону +38 050 303 50 34! Ніколи не повідомляйте свої особисті дані за цим номером!

1 листопада 2016 клієнту компанії ДТЕК Дніпрообленерго, жителю Вільногірська, надійшов дзвінок з номера +38 050 303 50 34. Чоловік представився співробітником ДТЕК і під виглядом пропозиції за послугами компанії, попросив у клієнта його персональні дані. Після їх отримання зв'язок з невідомим різко припинився.

Через деякий час, нічого не підозрюючи, чоловік отримав смс-повідомлення з проханням підтвердити код для проведення транзакції по банківській карті. Пильний абонент тут же зв'язався з оператором свого банку, де підтвердили спробу зняття грошових коштів.

Оперативною перевіркою дирекції з безпеки ДТЕК Дніпрообленерго встановлено, що даний номер телефону +38 050 303 50 34 проходить по базі, як номер, зафіксований при здійсненні протиправних дій, пов'язаних з продажем автомобілів через один із сайтів по автопродажу.

Прес-служба ДТЕК звертається до всіх клієнтів ДТЕК Дніпрообленерго із проханням бути уважними! При виникненні будь-яких питань щодо енергозбереження та роботі сервісів енергокомпанії звертатися тільки на офіційний канал зв’язку – контакт- центр ДТЕК Дніпрообленерго за телефоном 0 800 500 444 або через електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У будь-якому випадку, ніколи не надавайте по телефону свої особисті дані та іншу конфіденційну інформацію невідомим співрозмовникам!