В області склалася досить важка ситуація зі сказом у тварин. 

Розповів в.о. начальника ГУ Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів у Дніпропетровській області Андрій Кондратьєв під час прес-конференції в ІА «Мост-Днепр».

«Щотижня реєструємо по 2-3 випадки захворювання серед тварин. Дуже несприятливий в цьому плані Синельниківський район. Причина такої ситуації в тому, що не проводилося в повному обсязі полювання, що призвело до розмноження диких лисиць. Крім того, тварини не вакциновані», – сказав Андрій Кондратьєв.

Він також додав, що ситуація погіршилась іще й тому, що ветеринарна служба області станом на березень 2016 практично повністю була знищена.

«Це зруйновані будівлі, на які списувалися величезні кошти. Цілий ряд приміщень був проданий, в тому числі біофабрика . Через це ми не можемо виробляти препарати проти сказу, їх доводиться закуповувати. Біофабрика була визнана банкрутом, і протягом 4 місяців майно було продано за 25 тис. доларів. Ми підготували звернення до прокуратури, щоб біофабрику повернути. Тоді ми самі зможемо виробляти деякі препарати, в тому числі, проти сказу », – сказав Андрій Кондратьєв.