Надзвичайна подія сталась в районі с. Хутірське, Петриківського району, що на Дніпропетровщині. 

Подробиці розповів начальник ГУ Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту прав споживачів Андрій Кондратьєв під час прес-конференції в ІА «Мост-Днепр».

«Недобросовісний фермер викинув уздовж траси в Петриківському районі 23 трупи загиблих свиней, різного віку і ваги. Наразі за цим фактом проводяться слідчі дії. Ми отримали це повідомлення вночі 4-го листопада і відразу ж відреагували. Про інцидент були поінформовані ГУ ДСНС у Дніпропетровській області, поліція, а також обласна та територіальна влада. Відразу ж були відібрані зразки для дослідження, частину відправили до Києва. Результати показали, що тварини не заражені африканською чумою. Трупи тварин зібрали і спалили, провели дезінфекцію території. Тепер будемо з'ясовувати, хто заморив голодом свиней і порозкидав їх біля трас. Судячи з дослідження шлунків, свині були заморені голодом», – сказав Андрій Кондратьєв.

Він також додав, що виникають запитання щодо адекватності людини, яка заморила голодом, а потім викинула 23 трупи загиблих свиней уздовж траси.