Загрози для життя гірників немає 

15 листопада в четверту зміну на шахті ім. Н. І. Сташкова (ДТЕК ШУ Дніпровське) при проведенні робіт з видобутку вугілля стався зсув приводної станції скребкового конвеєра. В результаті зсуву 29-річного гірника очисного забою (ГРОЗ) притиснуло до борту виробки, ще одного 38-річного гірника травмувало.

Повідомляє прес-служба ДТЕК.

На місце події негайно прибула реанімаційно-протишокова група 8-го воєнізованого гірничорятувального загону (ВГРЗ). Медики надали постраждалим першу медичну допомогу. Обидва постраждалих відразу ж були направлені для госпіталізації до Павлоградської міської лікарні №4, де зараз проходять обстеження.

Точні обставини і причини того, що сталося з'ясовує спеціальна комісія в складі представників ДТЕК, Держгірпромнагляду, Фонду соціального страхування від нещасних випадків, Профспілки працівників вугільної промисловості та Незалежної профспілки гірників України.

«Керівництво ДТЕК ШУ Дніпровське детально вивчає причини нещасного випадку. На даний момент шахта ім. Сташкова працює в штатному режимі. Постраждалим співробітникам буде надана вся необхідна допомога», – йдеться в повідомленні прес-служби ДТЕК.