У Павлограді активізується робота по стягненню із населення комунальних боргів.

Про це йшлося під час депутатської сесії. Для цього депутати пропонують використовувати різні методи – позови до суду, оприлюднення прізвищ боржників у ЗМІ та послуги колекторів.

«Я розмовляв із колекторами і вони кажуть, що 80% їхньої роботи – це моральний тиск. Ідуть стукають вночі, вдень на роботу, у квартиру, дружині, чоловіку, дітям, бабушкам, що ваші винні, віддайте і віддайте. Ось цю роботу потрібно робити і посилити в рази. Так як зараз спустити все на гальма, не можна», – сказав міський голова Анатолій Вершина.

Депутат від «Батьківщини» Олександр Бутенко запропонував оприлюднювати у ЗМІ прізвища найбільших боржників.

«Потрібно вибрати 100 топ-боржників і почати із ними працювати із першого десятка. Початок цієї роботи має бути максимально публічний. Тобто у всіх ЗМІ інформувати, що у відношенні такої то людини , її прізвище ім’я, по-батькові, ведеться судова справа за борги », – сказав Олександр Бутенко.

На зауваження начальника павлоградських тепломереж Миколи Вовка, що не маємо юридичного права оприлюднювати прізвище боржника, міський голова відповів, що претензійну роботу потрібно вести будь-якими методами.

«Якщо ми будемо дотримуватись законності, то зараз 1 млн 800 тис не виділимо на погашення боргу і тоді люди залишаться без тепла. Ваше завдання вести претензійну роботу будь-якими методами. Люди, котрі не доплачували гроші, мають їх відшкодувати в бюджет. Яким шляхом? Через суд, самостійно, з допомогою колекторів, як завгодно», – зауважив міський голова.

Депутат від «Опозиційного блоку» Андрій Чернецький запропонував надати списки боржників до бюджетної комісії і вони із ними працюватимуть.

Начальника тепломереж зобов’язали щомісяця надавати інформацію про те, яка робота ведеться по стягненню із населення боргів за тепло.