Депутати міської ради Павлограда не дали згоду на розробку документації щодо можливого будівництва у сквері Шевченка Української православної церкви Київського патріархату. Більшість проголосували «проти» чи «утримались» і рішення не пройшло.  

Депутати від «УКРОПу», «Самопомічі» та БПП «Солідарність» запропонували пояснити свою позицію тим, хто голосував проти чи утримався.

«Ми ще нікому нічого там не даємо. Адже це лише дозвіл на розробку документації. А ми вже рубаємо – не можна. Чому ми розділяємо. Мені незрозумілий такий спротив. Поясніть , будь ласка , – запропонував депутат від БПП Олександр Радіонов.

Депутат від «Опозиційного блоку» Андрій Чернецький пояснив свою позицію тим, що його не влаштовує місце, де могла б розташуватись церква.

«Я утримався виключно із того міркування де це знаходиться. Аби було інше місце, то була б інша позиція . Я тільки тому утримався. Питання не в Київському чи Московському патріархаті . Для мене, як для людини православної , питань немає», – сказав Андрій Чернецький.

Міський голова Анатолій Вершина проголосував «за», але теж вважає, що місце не зовсім вдале, бо в центрі міста стільки церков не варто. 

Секретар міської ради Євген Аматов запропонував розглянути територію Ливмаша чи 40 років. Була також пропозиція щодо земельної ділянки між ЦУМом та пологовим будинком. Щоправда частина землі там виставлена на аукціон.

Всі варіанти обіцяли розглянути на наступній сесії.

Раніше розглядався варіант будівництва  церкви Київського патріархату у кінці вул. Озерної, але виявилось, що воно теж невдале, бо там проходить чимало комунікацій.

 

Коментарі   

+1 # Андрон 16.11.2016, 17:43
"... бо в центрі міста стільки церков не варто..."
Спитай людей, варто чи не варто.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Євген 19.11.2016, 20:04
Церква присвячена загиблим в зоні АТО і думаю, що якраз у центрі її і варто будувати. А то зараз запропонують десь на задвірках
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата