Голова Павлоградського міськрайонного суду Наталія Самоткан подала позов проти місцевого активіста Юрія Марченко, котрий звинуватив суддю у тому, що начебто вона «кришує» наркоторгівця «Культяпку» (Яламова).

Наталія Самоткан вважає, що така інформація підриває її ділову репутацію, бо є такою, що не відповідає дійсності.

«У липні 2016 Юрій Марченко звинуватив мене у тому, що я покриваю злочинну діяльність гр. Яламова . Справу Яламова я не розглядаю. Його розглядає інший судя. Марченко звинувачує мене у тому, що я не можу примусити суддю прийняти те рішення, яке він вважає за потрібне і яке йому хочеться. Я не можу впливати на суддю і примушувати його приймати якесь рішення . Суддя сам приймає рішення і несе за це відповідальність. Я не покриваю нічию злочинну діяльність, я не знайома з особою на прізвище Яламов. І примушувати суддю приймати якість рішення в угоду комусь я теж не буду», – сказала Наталія Самоткан під час прес-конференції.

Вона також додала, що звинувачення на її адресу досить серйозні, по суті її звинувачують у скоєнні кримінального злочину і людина, котра це робить, має довести це або ж спростувати.

«Йому буде дано право надати докази того, що я дійсно покриваю злочинну діяльність гр. Яламова. Я не вимагаю ніяких моральних відшкодувань. Я лише вимагаю спростувати недостовірну інформацію і вибачитись. Я не збираюсь ні з ким воювати. Я просто захищаю свою ділову репутацію», – сказала Наталія Самоткан.

 

 

Судове засідання призначено на 22 листопада у Новомосковському суді.