Громадське формування «Павлоградська Самооборона» уже більше року бере участь у патрулюванні вулиць міста разом із правоохоронцями. Ця робота була чітко налагоджена із колишнім начальником поліції.  

Сьогодні самооборонівці зустрілись із новим начальником поліції, аби обговорити сумісні плани роботи.

І члени Самооборони, і поліцейські кажуть, що задоволені сумісною роботою. Для поліцейських це додаткова сила та при потребі свідок. Члени ж Самооборони тепер більше розуміють роботу патрульних, бачать проблеми зсередини і їх об’єктивні причини.

«Жодного разу у нас не було непорозумінь із поліцейськими. Працівники поліції – це звичайні хлопці, які хочуть бачити на вулицях спокій і порядок. Всі люди виважені, грамотні. Наша павлоградська поліція не перевищує своїх службових повноважень, співпраця налагоджена», – розповідає координатор «Павлоградської самооброни» Сергій Тищенко.

Самооборонівці допомагають поліцейським на громадських засадах. І кажуть, що непогано було б мати хоча б єдину форму, відзнаки. Говорили також про необхідність створення в місті муніципальної поліції.


Члени Громадського формування не лише допомагають поліцейським патрулювати вулиці міста, а й беруть участь в інших операціях – пошуковій роботі, боротьбі із браконьєрами та ін. У планах упорядкувати рух транспорту у Першотравневому парку. Сумісну роботу продовжать і надалі.