Електронні цигарки несуть такий же ризик для здоров’я, як і звичайні.

У цьому переконані лікарі-наркологи.

«Електронні цигарки несуть такий же ризик. Результати хімічної експертизи показали, що «нешкідливі» цигарки можуть бути небезпечними для здоров’я. У половині картриджів цигарок , які підлягали перевірці, було виявлено канцерогенно активний нітроза мін», – розповів лікар-нарколог Сергій Лєбєдєв.

Він також додав, що електронні цигарки виробляються в Китаї без жодного контролю з боку офіційної влади. І і є інформація про те, що вони можуть вибухати.
За повідомленням Сергія Лєбєдєва не менш шкідливим є кальян.

«Виникає ілюзія, що ароматизований дим в кальяні в меншій мірі впливає на органи дихання. Вважається, що в середньому одна порція забита в кальян відповідає 4 цигаркам. Те, що він не шкідливий – то ілюзія. Окрім того, часто мундштук передається по колу. І якщо у присутніх є якесь інфекційне захворювання, то ризик передачі інфекції дуже високий. Продукти , котрі забиваються у кальян нерідко не сертифіковані», – наголдосив Сергій Лєбєдєв .

За його словами за годину куріння кальяну в організм людини потрапляє у 100 разів більше диму, аніж від звичайної цигарки.