Зробити це потрібно до 1 січня. 

Управління юстиції нагадує Громадським об’єднанням, творчим та професійним спілкам Павлограда про необхідність до 1 січня 2017 року привести у відповідність до вимог пункту 133.4 статті 133 Податкового Кодексу свої установчі документи. 

Адміністративний збір за державну реєстрацію змін до установчих документів, пов’язаних з приведенням їх у відповідність із законами України у строк, зазначений цими законами не сплачується.

Для консультації щодо внесення змін до установчих документів, можна звертатися до державних реєстраторів Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області за адресами: Павлоград, вул. Дніпровська, 338, каб. 7, 9; тел. (05632)4-31-22.

Документи для внесення змін до установчих документів можуть подаватись до 40 фронт-офісів, які розташовані на території Дніпропетровської області.

Інформацію про адреси, графіки прийому та контактні телефони фронт-офісів можна знайти на веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області: obljust.gov.ua