Як і має бути по Закону, сьогодні міський голова Павлограда відзвітувався про те, що зробив за рік свого мерства  і що у найближчих планах та у перспективі.

Захід проходив у міському Центрі культури та дозвілля «Мир».

Послухати звіт та задати запитання прийшли керівники служб та відділів міськвиконкому, депутати міської ради, мешканці міста.

У своєму звіті міський голова торкнувся різних сфер життєдіяльності міста. Зокрема повідомив про те, що в місті виросла середня заробітна плата на 20,5% і становить 4528,9 грн. На 15% зменшилась кількість безробітніх. Станом на 1 жовтня на обліку в центрі зайнятості перебуває 928 осіб.

Говорилось також про модернізацію систем водо- та теплопостачання. Ця тема є пріориттеною в місті. Адже ці два пункти стояли першими у передвиборчій програмі тоді ще (рік тому) кандидата на посаду мера Анатолія Вершини.

Щодо найближчих планів , то до кінця року планується провести роботи по реконструкції мереж зовнішнього освітлення на вулицях Сонячна, 8 Березня, Белінського, Пархоменко, провулках Полуничний, Залізничний (вартість робіт понад 1,7 млн.грн).; встановити світлофори на перехресті вулиць Полтавська та вул. Озерна (вартість 300 тис.грн ).

У планах на наступний рік – реконструкція та будівництво пішохідних мостів, капітальний ремонт доріг, ліфтів, дахів, відкриття суперамбулаторії на селищі Хімзавод.

Звіт пройшов спокійно, зауавжень майже не було, були лише подяки. Біля «Миру» на всяк випадок чергували поліціянти.

Повний текст звіту можна прочитати тут