Юрій Марченко визнав, що діяв неправильно, голова суду Наталія Самоткан не має більше до нього претензій. 

Нагадаємо, що раніше координатор ГО «Характерник» Юрій Марченко в соцмережах та на різних зібраннях звинувачував головного суддю Павлоградського міськрайонного суду Наталію Самоткан у тому, що вона начебто «кришує» наркоторгівця «Культяпку».
Для захисту своєї ділової репутації Наталія Самоткан подала позов до суду.

Матеріал за темоюГолова павлоградського суду подала позов за розповсюдження недостовірної інформації

У своїй позовній заяві Наталія Самоткан вимагала, аби відповідач визнав, що інформація, котру він розповсюджував не відповідає дійсності і спростував її.
Під час прес-конференції 29 листопада Юрій Марченко визнав, що вони діяли занадто емоційно, попередньо не обговоривши незрозумілі для них питання у суді.

«Нам потрібно було підійти до голови суду, розібратись у ситуації і тоді висловити свою думку. Ми звичайно будемо контролювати роботу як поліцейського, прокурора так і суддів, але толерантно, демократично і з повагою до Законів», – сказав Юрій Марченко під час прес-конференції.

За ловами Наталії Самоткан, вона не ставила за мету «воювати» із Юрієм Марченком чи якось покарати його, тому після й його вибачень претензій до нього не має.

«Вибачення Юрія Марченка мене повністю задовольняють. Не пізніше, аніж завтра я напишу заяву до Новомосковского суду і залишу цей позов без розгляду», – сказала Наталія Самоткан.

Сторони підписали меморандум про співробітництво, котрий складається із наступних пунктів:

  • Відпрацювання механізму сумісної діяльності для дотримання законів України.
  • Надавати зі сторони мешканців Західного Донбасу підтримку суддям України у випадку тиску на них державних структур, криміналітету, бізнес структур та інших, забезпечити їх охорону та безпеку їх сімей.
  • Роз’яснити мешканцям Західного Донбасу спірні, резонансні і незрозумілі, на перший погляд, рішення суду.
  • Суддям інформувати населення Західного Донбасу про випадки неякісної та непрофесійної роботи прокуратури і поліції.
  • Прийняти всі сумісні зусилля, щоб повернути довіру мешканців Західного Донбасу до роботи суддів та всієї судової системи України.
  • Проводити профілактичну роботу із населенням Західного Донбасу, поважати судовий процес і законне рішення суддів.