Витвір мистецтва, створений руками казначеїв «Вишивана моя Україна» прибув на Павлоградщину.

Ідея акції полягає в тому, що казначеї всіх областей країни своїми руками вишили карту незалежної, єдиної України. Вишивання розпочалося в управлінні Державної казначейської служби України в м. Дзержинську (нині Торецьк) Донецької області. Після того, як площу області вишили на карті, полотно передавали далі, з регіону в регіон, і в кожній області вишивка доповнювалася, збагачувалася новими візерунками.

Карта вишита орнаментами, притаманними тому чи іншому регіону.

«Кожній області хотілось показати свою унікальність, показати краще, що може вишивальниці. Це вишивання розбудило генетичну пам'ять людей, допомогло згуртуватись усім небайдужим. Кожен символ на карті має значення, енергетичну силу», – розповіла начальник державної казначейської служби у Павлограді Надія Соколова.

Карта побувала уже на Полтавщині, Сумщині, Харківщині. У день захисника України 14 жовтня її розгорнули на вершині Говерли.

У Павлограді презентація вишитої карти пройшла у приміщенні міськвиконкому.

Після Павлограда карта подорожуватиме по Павлоградському району, по містах Дніпропетровщини і далі по всіх областях України. Після чого повернеться до Києва і займе місце у головному офісі казначейства України.