У середу 14 грудня о 8.40 в павлоградський кафедральний собор прибуде велика християнська святиня – ковчег із часткою чесної глави великомученика і цілителя Пантелеймона (з Афонського подвір'я Києва).

Цей святий допомагає людям, які хворіють, готуються до операції, а також тим, хто просить здоров'я своїм близьким. До великомученика і цілителя Пантелеймона також звертаються за молитовною допомогою медичні працівники.

Святиня пробуде в Павлограді три дні – з 14 по 16 грудня включно. У соборі доступ до неї буде відкритий з 7.00 до 17.00 год.

Ковчег з часткою мощів Пантелеймона Цілителя прибув до Дніпропетровської єпархії 4 грудня і буде перебувати тут упродовж двох тижнів. Протягом цього періоду його перевезуть для поклоніння по черзі в три кафедральних собори Дніпропетровської єпархії.

З 4 по 10 грудня святиня перебуватиме в Свято-Троїцькому Кафедральному соборі Дніпра. З 11 по 13 грудня – в Свято-Троїцькому Кафедральному соборі Новомосковська.

Потім ковчег перевезуть в Павлоград. А після цього, увечері 16 грудня, відвезуть в назад в Дніпровський Свято Троїцький собор, де наступного дня, 17 грудня, о 19.00 відбудуться урочисті проводи святині з Дніпропетровської єпархії.

                                       Інформація надана прес-службою Спасо-Нерукотворного образа кафедрального собору