Кредитування водоканалу призведе до значного підвищення тарифів на воду 

Колишній міський голова і нині діючий депутат міської ради Павлограда Іван Метелиця вважає, що кредит в сумі 11 млн євро, котрий планують взяти для реконструкції мереж водопостачання, ляже важким тягарем на місто.

«Бюджет наступного року досить складний. Як сказала начальник фінансового управління Раїса Роїк, не вистачає близько 100 млн грн, тому депутатам пропонується скоротити у школах технічок, санітарок у лікарнях , зменшити кількість ліжок на 30%, але при цьому виноситься питання отримання кредиту. Ви розумієте, що водоканал може повертати кредит лише за рахунок підвищення тарифів . І це буде збільшення у декілька разів», – розповів журналістам Іван Метелиця.

Він також висловив припущення, що після отримання кредиту і реконструкції водомережі , водоканал може перейти у приватну власність.

«Я вважаю, що я зобов’язаний це сказати, бо це буде не чесно по відношенню до мешканців міста . Це непорядно просто заховатись лиш би мене не чіпали, я розумію, що будуть претензії», – додав Іван Метелиця.

Рішення про отримання кредиту в 11 млн євро для реконструкції мереж водопостачання депутати мають приймати 15 грудня на пленарному засіданні.

 Читайте також: 25 років Павлоград виплачуватиме кредити. Екс - мер вважає, що величезні кредити – то неправильний шлях

Читайте також: Павлоградводоканал 70 років житиме без поривів

Коментарі   

0 # Андрон 12.12.2016, 23:14
А яким чином тоді меру показувати свою роботу?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата