Ще 4 парам потягів подовжені маршрути 

Із 11 грудня Укрзалізниця ввела новий графік руху поїздів на 2016/2017 роки. Графіком передбачено курсування 193 пар пасажирських поїздів. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Швидкі і прискорені складають близько 80% від загальної кількості всіх пасажирських потягів. Введені також потяги з нових напрямків. Наприклад, з'являться поїзди, які з'єднають Полтаву з Костянтинівкою, Хмельницький з Лисичанськом, Київ з Ізмаїлом та інші. Також будуть введені довгі поїзди, які з'єднують всю країну – Харків - Київ - Львів, Миколаїв - Івано-Франківськ.

У новому графіку руху поїздів передбачено збільшення швидкості. Зокрема, середня маршрутна швидкість складе до 57,8 км / год, а технічна – 67,3 км / год.
Збільшено кількість рейсів в південному напрямку (Одеса, Херсон, Миколаїв, Генічеськ, Маріуполь) і західному (Івано-Франківськ, Львів, Ужгород).

Також в графіку руху передбачено курсування причіпних і безпересадочних вагонів для виїзду за кордон: Київ - Кошице, Київ - Прага, Київ - Братислава, Київ - Будапешт, Львів - Будапешт, Львів - Братислава, Дніпропетровськ - Санкт-Петербург, Одеса - Санкт-Петербург таке інше.