Про досягнення ДТЕК Павлоградвугілля у 2016 році розповів під час прес-конференції генеральний директор підприємства Сергій Воронін.

Зокрема він виділив 5 найважливіших подій 2016 року.

  • Проходження Богданівського скиду (ШУ Тернівське)

Прохідники шахти Самарська вперше в історії вугільної галузі України та Європи перетнули найбільше в регіоні геологічне порушення – Богданівський скид. Цей розкол «розірвав» вугільні пласти по вертикалі на 300м. У небезпечній зоні протяжністю 70 метрів спеціалісти передбачили всі можливі заходи безпеки а також потужне і надійне кріплення . Завдяки цьому відкривається доступ до нового поля шахти із запасами 10 млн тонн вугілля.

  • Нове життя шахти Ювілейна (ШУ Першотравенське)

На шахті завершено будівництво нової вентиляційної свердловини. По-суті збудована нова шахта.

  • Установка техніки нового покоління на шахті Сташкова ( ШУ Дніпровське)

Комплекс нарізний фронтальний (КНФ) дозволить прискорити підготовку нових лав . Він на 30% продуктивніший, аніж стара техніка. Це значить , що шахта зможе на третину швидше вводити в експлуатацію нові лави і працювати ефективніше.

  • Модернізація ЦОФ Павлоградська

На підприємстві установлено високопродуктивне обладнання. Проект дозволив збільшити продуктивність фабрики більше ніж у півтора рази . А після виходу на повну потужність фабрика зможе переробляти до 7 млн тонн. У першій декаді грудня фабрика достроково виконала річний план – перероблено 4,4 млн тонн вугілля.

  • Місто своїми руками

Цьогоріч у конкурсі взяла участь рекордна кількість учасників. За 4 роки реалізовано 67 проектів. У цьому році в конкурсі вперше взяли участь мешканці Петропавлівського та Павлоградського районів. На проведення конкурсу ДТЕК було виділено 1,5 млн грн.

Сергій Воронін також відзначив, що не дивлячись на складнощі із відвантаженням вугілля у першому півріччі цього року, до кінця року підприємство успішно виходить на рівень минулого року – понад 18 млн тонн вугілля.

Вперше за всю історію існування Павлоградвугілля шахта Героїв Космосу видобуде майже 5 млн тонн вугілля. Проглядається також позитивна перспектива на 2017 рік щодо оновлення лав, обладнання.