Наступну п’ятирічку спілку очолюватиме Володимир Сторчаков 

Павлоградська регіональна організація НСЖУ провела звітно-виборні збори. Обирали керівника та його заступників. В результаті керівник залишився незмінний, змінились лише заступники. Як і попередні 5 років Павлоградську регіональну спілку журналістів очолив редактор газети «Рідний край» Володимир Сторчаков.
Допомагатимуть йому три заступники: Віктор Абрамас, Тетяна Верба та Анна Третьяк.

Володимир Сторчаков відзвітувався про роботу за 5 років. І хоча в цілому роботу спілки за попередню п’ятирічку визнали задовільною, критика на адресу голови спілки прозвучала. Зокрема редактор інтернет-видання «Бегемот» Віктор Абрамас сказав про те, що робота спілки в основному зводилась до привітань із ювілеями, її потрібно активізувати і осучаснити.

Голова обласної організації НСЖУ Олексій Ковальчук зауважив, що така ж проблема практично в усіх організаціях НСЖУ області і змінити щось можна лише тоді, коли посада керівника спілки буде оплачувана.

Оплачувати роботу керівника спілки, поки що, ніхто не буде, сподіваються, що наступні 5 років журналістський начальник та його помічники активізуються на громадських засадах.
А для морального заохочення нардеп, котрий прийшов до журналістів перед початком їх зборів, вручив 10-м із них абонемент на річну підписку видання «Журналіст України».


Голова ради ветеранів журналістів області Олександр Пільонов подарував районній бібліотеці та колегам по перу свої книги.


Довідково

Павлоградська спілка журналістів об’днує 46 представників регіональних ЗМІ. На зборах були присутні 26 із них.