На сьогоднішньому сесійному засіданні більшість депутатів міської ради проголосували «за» виділення КП «Павлоградводоканал» 11 млн євро кредиту для модернізації мереж водопостачання.

Щоправда проголосували не з першого разу. При першому голосуванні «за» висловились 16 із 32 присутніх в залі. При повторному – кількість «за» виросла до 23 голосів.
Категорично проти такого вагомого кредиту виступила фракція «УКРОП», «Відродження» та половина «Самопомічі». УКРОПівці запропонували виділяти водоканалу для заміни труб ті ж кошти, котрі планується для погашення кредиту або ж не поспішати і зважити всі «за» і «проти».

Екс-мер Іван Метелиця вважає, що кредит ляже непосильним тягарем для міського бюджету.

Міський голова Анатолій Вершина та більша половина депутатів у міській раді вважають, що кредит від Європейського інвестиційного банку – є дуже вигідною пропозицією (1% річних із відстрочкою платежу на 8 років), що мережі водоканалу геть прогнилі без кредиту через років 5 підприємство зупиниться.

За повідомленням начальника КП «Павлоградводоканал» Олександра Карпеця, сьогоднішня згода депутатів не означає, що підприємство 100% отримає цей кредит.

«Сьогодні депутати лише дали згоду на те, аби водоканал міг подати відповідні документи у Мінфін. Потім ще потрібно проти багато різних процедур. І немає 100% гарантії, що ми його отримаємо», – сказав Олександр Карпець.

Питання обговорювалось досить емоційно.

Міський голова запевнив, що використовуватимуть кредит максимально прозоро.

Читайте також: Із кредитом у 330 млн грн місто не зможе вирішувати жодне питання – Іван Метелиця (ВІДЕО)