Протягом року спільної роботи Павлоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з ГО та безпосередньо учасниками бойових дій, було проведено ряд зустрічей та круглих столів, темою яких були порядок вирішення проблем у сфері соціального забезпечення військовослужбовців, якості соціальних гарантій та їх доступність для учасників АТО.

Наслідком таких зустрічей стало звернення військовослужбовців за первинною та вторинною правовою допомогою. Враховуючи специфічність регіону (підприємства вугільної промисловості), одним з основних питань допомоги правового характеру стало питання зарахування періоду мобілізації на військову службу та участь в проведенні антитерористичної операції до спеціального та пільгового стажу в потрійному розмірі та призначення пенсії на пільгових умовах.

Працівниками відділу представництва центру було надано первинну правову допомогу:

  •  збір та розгляд документів з метою визначення права на пенсію за пільговими підставами;
  •  складання запитів до органів Пенсійного фонду з питання призначення пенсії на пільгових умовах та вторинну правову допомогу:
    - складання позовної заяви,
    - участь у судових засідання першої та апеляційної інстанції, участь у судових засіданнях, представництво інтересів, надання пояснень, заперечень та інших дій процесуального характеру під час слухання справи.

Представництво інтересів учасників бойових дій та членів їх сімей здійснювала начальник відділу представництва Сумарокова І.М. Рішення судів, що набрали законної сили прийнято на користь позивачів.

Павлоградський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює за адресою: м. Павлоград, вул. Полтавська, б.129, офіс 308, тел. (05632) 6-00-20, 6-00-22 щоденно крім суботи та неділі з 8:00 до 18:00