Як правильно лікувати пацієнта із різними видами запаморочення, на що слід звернути увагу, які обстеження зробити в першу чергу. Всьому цьому навчали лікарів Західно-Донбаського регіону.

Лікарі терапевтичного профілю, сімейні лікарі, невропатологи, кардіологи, ендокринологи та інші фахівці з’їхались у Павлоград, де в 4-й міській лікарні пройшла лікарська конференція на тему: «Тактика ведення пацієнтів з різними видами запаморочень». Конференцію провів завідуючий неврологічним відділенням №1 Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова Вадим Пашковський.

Лікарі мали можливість підвищити рівень обізнаності щодо діагностики захворювань, при яких запаморочення є основним симптомом.
Доповідач детально розповів про захворювання, які можуть супроводжуватись запамороченням: захворювання вестибулярного апарату, вегетативна дисфункція, пухлини головного мозку, гострі порушення мозкового кровообігу (інсульт), травми шийного відділу хребта, анемія, алкогольна інтоксикація. Причиною запаморочень також може бути передозування лікарськими препаратами.

Вадим Пашковський наголосив на важливості ретельного збору даних про особливості проявів хвороби, умови життя хворого та перенесені захворювання.
Фахівець запропонував лікарям, для визначення діагнозу та правильного підходу до вибору препаратів, радити пацієнтам проходити додаткові обстеження та консультації у невропатолога, отоларинголога, ендокринолога та інших фахівців.

Він також проконсультував пацієнтів неврологічного та реанімаційного відділень міської лікарні щодо корекції їх лікування.

                                         Інформація надана кабінетом пропаганди здорового способу життя