У Дніпрі, в будинках, де немає ОСББ, за результатами конкурсу, проведеного міськрадою, були призначили керуючі компанії.

Про це розповів директор департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради Владислав Грицай під час прес-конференції в ІА «Мост-Днепр».

«У Дніпрі на сьогоднішній день створено близько 1 тис ОСББ. У тих будинках, де ОСББ немає, за результатами конкурсу, проведеного міськрадою, були призначили керуючі компанії. Для участі в конкурсі подали заявки 19 підприємств. Це були як комунальні, так і приватні, в тому числі іногородні компанії. В ході проведення конкурсу деякі пропозиції були відхилені з таких причин: за деякими підприємства були відкриті провадження про банкрутство; невідповідність документів конкурсної документації та ін. Вирішальну роль у виборі переможця була ціна за обслуговування житлового фонду, а також досвід в даній сфері», – розповів Владислав Грицай.

Він також додав, що всі компанії, що виграли конкурс почали працювати з 1 грудня, але це не означає, що жителі більше не можуть створити ОСББ. Якщо вони зважилися на цей крок, то за 2 місяці потрібно письмово попередити керуючу компанію.

В обов'язки керуючої компанії входить : прибирання прибудинкової території (без миття під'їздів); прибирання сміттєпроводів; послуги з аварійних ситуацій в підвалі, на горищі, на стояках; оплата електроенергії місць загального користування; електроенергії на ліфти. Мінімальні суми закладені на ремонт під'їздів і комунікацій.