2017 для Дніпропетровської області буде дуже успішним.

Такий оптимістичний прогноз дала на 2017 рік астролог Олена Заїкіна під час прес-конференції в ІА «Мост-Днепр».

«Наступний рік пройде під впливом Сонця, яке дає оптимістичний прогноз для України. Дніпро знаходиться під впливом Меркурія. А це планета друг Сонця. Тому рік для області буде дуже успішним, отримає підтримку з боку Уряду», – сказала Олена Заїкіна.

Вона також додала, що за її прогнозами у наступному році будуть прийняті закони, важливі для нашої країни. Україна отримає допомогу від Європи. Також Сонце допоможе проявити проблемних особистостей в політиці. Головне Сонце в політиці президент. Петро Порошенко народився з сильним Сонцем. Норма 100%, а у нього 120%. Порошенко однозначно пробуде до кінця терміну, і в 2017 році прийматиме закони, які відіграють важливу роль для України.

Олена Заїкіна також зазначила, що в 2017 році можливі позачергові парламентські вибори.

«Президент Петро Порошенко перебуває під впливом Сонця, отже, для нього такі потрясіння не страшні. А ось позачергові вибори можуть бути, оскільки 2017 рік принесе ряд важливих змін в законодавстві. Що стосується конфлікту на Сході, то там, на жаль, практично нічого не зміниться. Все так і буде продовжуватися. Війна ще триватиме кілька років. На жаль, криза ще не закінчується. Парад важких планет йде ще до 2042 року », – сказала Олена Заїкіна.