На сьогоднішній день в питанні впровадження електронного квитка є деякі законодавчі обмеження. 

Повідомила в.о. заступника Дніпровського міського голови Яніка Мірило під час прес-конференції в ІА «Мост- Днепр».

«Сьогодні в багатьох містах розглядається питання впровадження електронного квитка. Таких близько 15. Львів вже закуповує обладнання. Дніпро теж чекати не буде. Ми створюємо реєстри», – сказала Яніка Мірило.

Що таке електронний квиток? У самому простому розумінні це шматочок пластику, просканувавши який пасажир зможе скористатися послугами електротранспорту і метро. Крім того, це буде і картка містянина, завдяки якій через Інтернет-банк можна буде отримати адміністративні послуги. Найпростіше записатися в електронну чергу в лікарні.

Для впровадження електронного квитка зараз готуються 2 поліклініки. Також можна буде замовити довідку про склад сім'ї, місце реєстрації та ін. Всього близько 200 послуг, які значно спростять життя. Зараз за такою технологією школярі 7 шкіл Дніпра заходять в свої навчальні установи.

За прогнозами в Дніпрі на впровадження проекту електронного квитка необхідно близько 210 млн грн, за часом – близько 3 років.
У 2017 році електронний квиток планують запустити в трамваях 1-го маршруту і в метро, в 2018 – закупити і встановити обладнання у всьому електротранспорті, в 2019 – реалізувати нововведення в маршрутках.