Акція проводиться, щоб створити запас крові перед Новорічними святами.

27 грудня в обласній лікарні ім. Мечникова пройде донорська акція здачі крові «Подаруй життя герою».

Про це повідомив заступник головного лікаря ОКЛ ім. Мечникова з невідкладної допомоги, керівник Мечниковського молодіжного руху Олександр Толубаєв під час прес-конференції в ІА «Мост-Днепр».

«3 роки тривають бойові дії на Сході України, і весь цей час лікарі ОКЛ ім. Мечникова рятують життя пораненим бійцям. Уже три роки все доводимо, що Дніпро саме патріотичне місто в Україні. Зараз до нас продовжують надходити поранені на Світлодарській дузі. Саме звідти прибув поранений з важкою черепно-мозковою травмою. Ми просимо всіх дніпрян, жителів Дніпропетровської області а також українців, які будуть 27 грудня в Дніпрі, прийти о 10.00 в хірургічний корпус лікарні ім. Мечникова, щоб своєю кров'ю допомогти пораненим вижити», – сказав Олександр Толубаєв.

Він також додав, що потреба в донорській крові дуже велика. Через медзаклад пройшло 2100 поранених. Кожен з них отримав, як мінімум, 1 дозу донорської крові. Деякі пацієнти отримали по 5-6 літрів донорської крові. Це величезні дози.

За словами Олександра Толубаєва упродовж тижня в медустанову надійшло четверо тяжкопоранених військовослужбовців. Стан одного з них було стабілізовано, і гелікоптером відправлено до Київського військового госпіталю для подальшого лікування. Ще троє пацієнтів перебувають у реанімаційному відділенні, їх стан залишається стабільно важким.

Акція пройде 27 грудня в 10.00 в лікарні ім. Мечникова.