На автівках, що порушують правила дорожнього руху, наклеюватимуть відповідні наліпки. 

Правоохоронці та члени ГФ «Павлоградська Самооборона» провели акцію по виявленню автовласників, що порушують правила паркування. Минулого тижня акція пройшла у центральній частині міста, а 26 грудня – на селищі Шахтобудівників.

«Порушення правил паркування у дворах будинків – це велика проблема для нашого міста. Адже у дворах часто відсутні місця для паркування . Але з іншої сторони – це порушення правил паркування. Автівки нерідко ставлять біля самого під’їзду, на газонах», – розповів tv-news.dp.ua член ГФ «Павлоградська Самооборона» Юрій Малімонов.

Власники транспорту скаржаться, що вимушено порушують правила, бо у дворі немає місць для паркування. Мешканці ж будинків «без коліс» скаржаться, що через автомобілі неможливо проїхати «швидкій» і небезпечно дітям гратись у дворах.
Проте і ті,і інші нічого не роблять для того, аби якось вирішити ситуацію і таки облаштувати у своєму дворі місце для паркування.

За порушення правил паркування згідно ст. 15 ПДР передбачено покарання у вигляді штрафу.Учасники акції, поки що, нікого не штрафували, обмежились лише роз’яснювальною роботою. А уже за тиждень придбають наліпки «Я паркуюсь як олень» і наклеювати їх на автівки порушників. Обіцяють також попрацювати у Першотравневому парку.