За інформацією Гідрометцентру на Дніпропетровщині складні погодні умови: сильний сніг, хуртовини, снігові замети та ожеледь.

Правоохоронці звертаються до водіїв з проханням не забувати: керування транспортними засобами в складних погодних умовах вимагає уважності, зосередженості та обережності. Повідомляє преса-служба обласного управління поліції.

«Вирушаючи в дорогу, перевірте технічний стан авто, зверніть особливу увагу на стан зовнішніх світлових приладів транспортних засобів, склоочисників, обігрівачів салону, подбайте про запас палива», – йдеться в повідомлення.

Правоохоронці також нагадують добре відомі, але найбільш порушувані Правил дорожнього руху: не перевищуйте швидкість, користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції та правил паркування (аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки). З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтеся від ризикованих маневрувань.

В умовах недостатньої видимості, рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями. Під час різкого погіршення погодних умов, за можливості утримайтеся від поїздок на власному транспорті, особливо на далекі відстані.

Якщо під час руху ви побачили, що хтось потрапив у скрутне становище через негоду, викличте на допомогу працівників поліції або аварійні служби. Не будьте байдужим, можливо завтра допомога знадобиться саме вам.