28 грудня о 10.30 на пункт зв’язку «101» надійшло повідомлення про пожежу в розважальному закладі «Платінум». 

На місце виклику вчасно прибули всі служби – МНС, РЕС, Міськгаз, швидка допомога, поліція.


На щастя пожежа була умовною. Пройшло тактичне навчання в одному із місць масового перебування людей – у нічному клубі «Платинум».


За легендою під час святкування Нового року, один із відвідувачів застосував піротехніку і сталось займання.
На місце події прибули 4 пожежні автомобілі, оперативно розгорнули все необхідне обладнання, евакуювали «постраждалого».

«Платинум» вибрали не випадково. На свята тут збирається чимала кількість людей.

Начальник управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району полковник Олександр Миславський роботу рятувальників оцінив на «добре».

«В цілому навчання досягли мети, постраждалого евакуювали у швидку, оперативно стволи були подані на гасіння, всі служби спрацювали на «добре», – сказав Олександр Миславський.

Зауваження щодо пожежної безпеки були до самого закладу, де проходило навчання. Зокрема, облицювання стін та стелі легкозаймистими матеріалами та захаращеність запасного виходу.

За повідомленням заступника міського голови Віталія Мовчана, керівництву закладу буде вручено відповідний припис із вимогою усунути недоліки.
Окрім того, керівники розважальних закладів будуть запрошені на спеціальну комісію, де їм розкажуть, про заходи безпеки у новорічні свята.

Віталій Мовчан також відзначив високий рівень павлоградських рятувальників не лише при гасінні умовної пожежі у «Платинумі» , а при інших надзвичайних ситуаціях, що стались у місті упродовж року. Зокрема, ліквідація наслідків вибуху газу у житловій багатоповерхівці по Дніпровській, 569.