Рятувальники провели тренувальні заняття по спасіння людей при нещасних випадках на льоду. Заняття пройшли на Вовчій. У них взяли участь і працівники водолазно-рятувальної станції Павлограда.

Відпрацювали різні ситуації, різні прийоми – із човном, драбиною, рятувальним кругом, мотузкою та випадки, коли під руками немає ніяких спецзасобів. Все відбулось максимально наближено до реальної ситуації, був і «постраждалий».


Начальник управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району Олександр Миславський наголосив, що такі тренування особливо актуальні у новорічні свята. Адже люди напідпитку нерідко втрачають пильність і виходять на крихкий лід. Зараз це вкрай небезпечно, бо товщина льоду лише 2,6 см. Безпечною ж вважається товщина не менше 7 см.


У новорічні свята водолазів забезпечать рацією для виклику рятувальників у випадку необхідності.

«Рятувати людей у випадку нещасних випадків на воді не входить у прямі обов’язки МНС-ників, але ми повинні вміти це робити. Ми повинні вміти надати допомогу, хоча реального допуску до спасіння людей на воді немає. Але ми не можемо пройти мимо, коли це потрібно. Ми зобов’язані допомагати людям», – говорить Олександр Миславський.

Читайте також: У Павлограді гасили «Платинум» (ФОТО, ВІДЕО)