Організація створюється із метою допомоги поліції по підтримці законності та правопорядку на території міста і району.

До складу цього об’єднання запрошуються всі добровольчі патріотичні організації. Про це йшлося під час брифінгу, що пройшов 28 грудня в Павлоградському відділі поліції.

У заході взяли участь начальник Павлоградського відділу поліції Олексій Брандис, начальник управління превентивної діяльності Максим Очеретяний, керівник нового формування Олег Данілюк, голова райдержадміністрації Святослав Максимчук та Громадські організації Павлограда.

Стати членами такого об’єднання у Павлограді уже виявили бажання 4 організації – ГФ «Павлоградська Самооборона», ГФ «Громадська варта» , Добровольча патріотична організація «Характерник» , ГО «Шлях національного захисту» . Із цими організаціями уже було проведено координаційну нараду. І всі дійшли висновку, що таке об’днання вкрай необхідне.

«Навіть, якщо у нас були якісь непорозуміння між собою, то зараз ми маємо забути про це і об’єднатись заради спільно мети», – говорить керівник «характерників» Юрій Марченко.

Потреба у створенні такого об’єднання виникла у зв’язку зі значним зростанням рівня злочинності на території області в цілому та Павлоградському регіоні зокрема.

«На сьогоднішній день у нас виникла потреба підключити Громадські формування для надання допомоги поліції, аби зібратись і своїми силами охороняти майно і життя наших мешканців. Бо, на жаль, сьогодні криміногенна ситуація значно погіршилась і показники невтішні. Є небайдужі люди, які готові захищати майно і спокій людей разом із поліцією. Я думаю, що найближчим часом завдяки спільній роботі ми наведемо порядок», – сказав начальник управління превентивної діяльності Максим Очеретяний.

Ініціатива створення такого об’єднання належить місцевій громаді. Обласне управління поліції підтримало цю ініціативу. Наш регіон перший в області, де створюється таке формування.