Не встигли українці отримати ще першу підвищену мінімалку, як гроші із їх рук спішать пошвидше видерти.

Так павлоградські перевізники вкотре хочуть підвищити проїзд у міському транспорті. Мотивація все та ж– мовляв високі ціни на пальне, запчастини, утримання транспорту та і підвищену зарплатню водіям потрібно платити.

Згідно проекту рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради, опублікованому на офіційному сайті міськвиконкому 3 січня 2017, тарифи мають вступити в дію 20 січня 2017.

Проїзд у маршруті до 10 км коштуватиме 5 грн, окрім маршруту «вул. Шевченка - вул. Яворницького Дмитра (Куйбишева). Тут пасажири сплачуватимуть 5,50 і маршруту «вул. Шевченка - вул. Плеханова». Проїзд за цим маршрутом пропонується 6 грн. За проїзд на маршрутах понад 10 км пасажири платитимуть 6 грн. Щоправда на офіційному сайті міститься ще один документ, теж проект рішення виконавчого комітету міської ради, де тарифи на проїзд пропонуються від 4,50 на короткому маршруті до 5,50 – на довгому.

Нагадаємо, що у квітні 2016 до перевезення пасажирів у Павлограді приступили нові перевізники, котрі виграли конкурс на пасажирські перевезення. Беручи участь у конкурсі, вони брали на себе зобов’язання покращити якість пасажирських перевезень. Натомість, пасажири громадського транспорту нарікають, що якість проїзду у міському транспорті значно погіршилась. Відсутні також і обіцяні проїзні квитки на всіх маршрутах.

Чи чергове різке підвищення проїзду у міському транспорті призведе до різкого покращання якості? Поки що, попередні підвищення наштовхують на песимістичні прогнози. А можливо раптом збільшать кількість автобусів і навіть почнуть дезинфікувати салони ? І які насправді мають щоденні прибутки пасажироперевізники. А хто їх знає? Вони ж квитки не видають.

Читайте також: У Павлограді якість перевезення пасажирів обіцяють покращити