Медики поспішали на виклик до літньої жінки 

Пригода сталась у м. Марганець, Дніпропетровської області. Розповів директор обласного центру медицини катастроф Радій Шевченко під час прес-конференції в ІА «Мост-Днепр».

«У Марганці на новорічні свята стався кричущий випадок. Була побита бригада швидкої допомоги. Постраждав фельдшер. Швидку викликали 83-річній жінці з травмою голови. Біля місця прибуття бригаду зустріла п'яна компанія, яку обурило те, що фельдшер і молодша медична сестра були в масках. За даним фактом викликали поліцію, проводиться з'ясування обставин події », – розповів Радій Шевченко.

Всього на свята в області працювало 264 бригади швидкої допомоги. Ними було здійснено 10 620 викликів.

«64 людини постраждало від вуличного травматизму, 30 з них було госпіталізовано. 10 осіб постраждало від обморожень і переохолоджень, з них 9 госпіталізовано. 5 людей постраждали через використання піротехнічних виробів. Це в рази менше, ніж було 3 роки тому, коли використання піротехніки було повсюдним. 4 жінки народили вдома, їм успішно надали медичну допомогу. У Софіївському районі виявили труп бездомного, який загинув через пожежу. Також в результаті пожежі в Дніпрі загинула одна людина і двоє були госпіталізовані. 2 січня в Дніпро гелікоптером було доставлено 3 поранених, також сьогодні вранці п'ятеро поранених доставили залізницею», – повідомив Радій Шевченко.