В останні дні 2016 на Вовчій в районі Першотравневого парка сталось два прикрі випадки. Під лід провалились в одному випадку два підлітки, в іншому – дві жінки та дитина.

Ані в першому, ані в другому випадку працівників рятувальної-водолазної станції поруч не виявилось. Людей рятували випадкові перехожі, чи люди, котрі за збігом обставин виявились поруч.

«У першому випадку була така ситуація, що рятувальник у цей час був в районі автомобільного мосту. Вони обходять територію. А по другому випадку, там дійсно немає виправдань », – розповів під час сесійного засідання заступник міського голови Олександр Родіонов, котрому доручено провести службове розслідування за цими випадками.

За повідомленням міського голови Анатолія Вершини два працівники водолазної станції за ненадання допомоги потопаючим уже звільнені, покарають також і керівника підприємства.

«Два водолази, котрі не надали допомогу людям, що провалились під лід, уже звільнені. Готуємо розпорядження по покаранню директора водолазної станції із попередженням про те, що ще одне порушення і він теж буде звільнений», – сказав міський голова.

Він також додав, що готові виділити кошти водолазній станції на придбання аптечок і всього необхідного для надання допомоги потерпілим.
Людям, котрі не залишили в біді постраждалих, обіцяють подякувати.

За повідомленням очевидців, неподалеку місця пригоди були й інші люди, але замість того, щоб кинутись на допомогу, вони почали все фотографувати та фільмувати на мобілки.

Читайте також: Рятувальники вручили подяку працівнику комунального підприємства за порятунок дітей на Вовчій