Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення найближчим часом має намір оголосити конкурс на мовлення на 16 вільних радіоканалах у 11 областях України. 

Як повідомляється в прес-релізі нацради, конкурсними умовами передбачено ведення програм і передач, а також трансляція музичних творів виключно українською мовою, формат мовлення – музичний.

«На конкурс виставлені частоти з обсягом мовлення 24 години на добу в Підгайцях Волинської області, Нікополі та Павлограді Дніпропетровської області, Бердянську та Мелітополі Запорізької області, Білій Церкві Київської області, Вознесенську Миколаївської області, Лубнах Полтавської області, Жашкові і Умані Черкаської області, Прилуках Чернігівської області, а також в обласних центрах: Кропивницького, Миколаєві, Полтаві, Сумах і Хмельницькому », – повідомляється в прес-релізі.

Також наголошується, що заявки на участь в конкурсі будуть прийматися з 13 січня 2017 року, граничний термін подачі заяв – 13 лютого 2017 року, а граничний термін підбиття підсумків конкурсу – 14 квітня 2017 року.

Юридические услуги