10 січня стартувала реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2017. Перевірити свої знання пропонується не тільки одинадцятикласникам, але й десятикласникам та випускникам минулих років.

Як і в попередні роки, реєстрація на пробне ЗНО проходить на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти. Знайти його можна за посиланням dneprtest.dp.ua

На пробному ЗНО перевірити свої знання можна лише з двох предметів. Як повідомляють в департаменті освіти та науки ДніпроОДА, 1 квітня можна пройти тестування з української мови та літератури. 8 квітня – з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії чи іноземної мови: російської, англійської, іспанської, німецької, французької.

Участь у пробному ЗНО платна. Коштує воно 129 грн за один предмет. Про місце і час проведення випробовування буде повідомлено у запрошенні, яке можна знайти на офіційному сайті Центру до 14 березня.

У день тестування абітурієнт має взяти із собою паспорт чи інший документ, що засвідчує особу, та запрошення. Такі ж документи необхідні і в день основного тестування. Дізнатися скільки балів набрано кожен може самостійно. Після екзаменування на сайті dneprtest.dp.ua буде розміщено спеціальну таблицю з правильними відповідями та кількістю балів.

Пробне ЗНО необов’язкове. Проте, це шанс оцінити свої знання і можливості перед основним екзаменом – наголошують у департаменті освіти та науки ДніпроОДА.

Подавати заявки на пробне тестування можна до 31 січня. Реєстрація на основну сесію розпочнеться вже 6 лютого.