У Дніпрі проходитимуть курси самозахисту для жінок. Учасниць навчать простим прийомам боротьби та допоможуть виробити психологічну стійкість.

До занять півтора десятки жінок приступлять наступного тижня. Якщо курси знайдуть позитивний відгук учасниць, планують набрати нову групу. Про це повідомила радник голови Дніпропетровської ОДА Ірина Грицай.

Щодня до поліції надходять виклики від жінок, які стали жертвами насильства, розповідає інспектор Управління патрульної поліції Дніпра Ганна Карпаченкова.

«Більшість викликів – наслідок домашніх конфліктів, решта – напади на вулиці. Жінки стають жертвами таких злочинів, бо фізично або психологічно слабші за чоловіків», - розповіла Ганна Карпаченкова.

Навчити жінок постояти за себе у будь-якій ситуації покликані курси самозахисту.

Курси самозахисту проходитимуть протягом місяця раз на тиждень. Ефективним та доступним прийомам боротьби учасниць навчатиме кваліфікований тренер-викладач, який має досвід роботи з жінками та дітьми. З учасницями займатиметься й психолог, в разі необхідності їм надаватимуть безкоштовну юридичну допомогу.

Записатися на курси можна за посиланням.