Павлоградські рятувальники провели рейд на зимовому водоймищі в міському парку

Щорічно тонкий лід стає причиною загибелі людей і, зазвичай, серед них найчастіше виявляються рибалки або діти. За останній місяць в Павлограді було зафіксовано два випадки провалу людей під лід на річці Вовча. В обох випадках все могло б закінчитися трагічно, якби на допомогу потерпілим не прийшли випадкові свідки подій, які не розгубилися і врятували людей.

Задля попередження таких надзвичайних подій, 12 січня рятувальники 27 державної пожежно-рятувальної частини Павлограда провели рейд на зимовому водоймищі в міському парку. Під час заходу співробітники ДСНС роз’яснили рибалкам правила безпеки на кризі з врученням листівок і пам’яток попереджувального характеру.

«Не виходьте на тонкий лід! Безпечна товщина крижаного покриву – 10 см, а для групи людей – 15 см. Не відпускайте дітей гуляти на замерзлі водойми, проводьте з ними роз'яснювальну роботу. Уникнути пригод на льоду можна, якщо дотримуватися правил безпеки. При виникненні надзвичайної ситуації телефонуйте за номером «101», – застерегли МНС-ники відпочивальників.

Читайте також: У Павлограді двоє підлітків провалились під лід