Невідомі в масках розбили машину комісії міськради з прибирання снігу. 

У Дніпрі зранку 12 січня стався напад на комісію міської ради, яка інспектує якість прибирання снігу на вулицях і прибудинкових територіях. Про це повідомляє прес-служба міськради.

Невідомі розбили машину, яка перевозила членів комісії, після чого зникли з місця події.

За словами членів комісії, вони помітили ще від самої будівлі міськради, що їх службову машину «Газель» переслідує автомобіль Land Cruiser з номерним знаком АЕ 5555 СВ.

«Недивлячись на це фахівці не припинили роботи і продовжували перевірку якості розчищення вулиць в Новокодацькому районі. Пізніше на вул. Набережній Заводській, в районі Льодової арени, автомобіль, в якому знаходилися члени комісії, підрізав той самий Land Cruiser. З нього вийшли невідомі в масках і без всяких пояснень почали трощити машину комісії », – йдеться в повідомленні.

В результаті в службовій автівці пошкоджені 2 колеса і розбите шкло. Під час нападу ніхто з членів комісії не постраждав.

Мер Дніпра Борис Філатов, коментуючи напад заявив, що ситуація з бандитизмом в місті почала виходити з-під контролю.

«По місту абсолютно відкрито, при мовчазному сприянні «правоохоронців» пересуваються люди в масках, які б'ють комунальників і громлять техніку. До вечора очікується прибуття ще близько 300 «тітушок» з Кривого Рогу та Запоріжжя », – написав він у Facebook.