Із школярами провели профілактичні бесіди, розповіли як стати МНС-ником та як не запанікувати під час надзвичайної ситуації.

16 січня рятувальники 27 державної пожежно-рятувальної частини разом з курсантом Вищого професійного училища міста Вінниця провели профілактичні бесіди із старшокласниками загальноосвітньої школи № 2 Павлограда.

Під час зустрічі співробітники ДСНС нагадали основні правила пожежної безпеки в побуті, навели статистику пожеж, які виникли останнім часом в місті.

«Йдучи із дому, не залишайте ввімкненими електроприлади, не сушіть одяг над газовими плитами, не користуйтеся несправними електро- і газовими приладами, при експлуатації пічного опалення своєчасно робіть очищення димоходу від сажі та перевіряйте тягу», – нагадали вогнеборці.

Також рятувальники разом з курсантом Вищого професійного училища роз’яснили учням правила вступу до вищих навчальних закладів ДСНС України, про переваги навчання в цих закладах: перед направленням на навчання усі кандидати проходять професійний відбір.

А психолог 27 державної пожежно-рятувальної частини провів з підлітками бесіду про паніку, що виникає під час різних надзвичайних ситуацій та способи її подолання.

Юридические услуги