Цьогоріч не обійшлося без політики 

Сьогодні православні та греко-католики відзначають третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу – Водохреща. У цей день люди освячують воду, а найсміливіші стрибають у річку. У Павлограді відчайдухів було чимало.

Перед тим як масово зануритись у Вовчу, воду у річці освятив священнослужитель Спасо-Нерукотворного Образа кафедрального собору. Напередодні тут облаштували ополонку у вигляді хреста.

Моржували люди різного віку та статі. Кажуть, що водохрещенське купання додає їм сили та здоров’я і вірять, що тепер очистились від гріхів духовних та недуг тілесних.

 

 Володимир пірнає у Вовчу на Водохреще уже не перший рік. Каже, що ще жодного разу після цього не захворів і ніякі простуди упродовж року до нього теж не чіпляються.


На всяк випадок на березі Вовчої чергували МНС-ники та швидка.

 

Допомога швидкої знадобилась.

«Десь біля 8-ї ранку дівчині, котра вийшла із крижаної води, стало зле. Вона втратила свідомість. Медики швидкої надали їй допомогу і дівчина прийшла до тями. Їй стало краще», – розповів tv-news.dp.ua начальник відділу із надзвичайних ситуацій Павлоградського міськвиконкому Валерій Бєлякін.

Зігрітись можна було у двох наметах – окремо для жінок та для чоловіків. Всередині наметів було тепло, там горіла пічка.

 

 Дехто розтопив вогнище на вулиці і затіяли варити супчик.

На жаль, не обійшлося без політики. Стояли намети та прапори  Опозиційного блоку. Людей частували чаєм, печивом та глінтвейном.  І судячи із плакату, що стояв біля намету, все це за підтримки фонду Вілкула. 


А біля Спасо-Нерукотворного образа Кафедрального Собору було досить людно – люди освячували воду, купували букетики сухих квітів, трав, жита та пшениці. Кажуть, що це буде для них як оберіг у хаті. А із трав питимуть запашний чай.