Як зробити пошук роботи більш ефективним? Над цим питанням міркували кілька десятків фахівців з центрів зайнятості області. Зустріч пройшла у Дніпропетровській ОДА.

Обласний центр зайнятості Дніпропетровщини виходить на новий рівень роботи. Про це повідомляє прес-служба ОДА із посиланням на директора центру Вікторії Кузнєцової.

«Ми не чекаємо, коли до нас прийдуть роботодавці, а шукаємо їх самі. За останній рік залучили до співпраці 18 тисяч роботодавців. Вони надали 74 тисячі вакансій. 59 тисяч мешканців Дніпропетровщини працевлаштувались», – сказала Вікторія Кузнецова.

Наступний крок – впровадження електронної черги на офіційному сайті служби. Шукачі роботи самі обиратимуть зручний день та час для візиту до центру. Серед новинок – відеорезюме та онлайн співбесіди.

Фахівці центрів зайнятості планують вдосконалити роботу і з профорієнтації громадян, підвищення престижності робітничих професій. Саме вони користуються найбільшим попитом. Натомість важко працевлаштуватися людям з вищою освітою юриста чи економіста, зауважив заступник голови Державної служби зайнятості Сергій Кравченко.

«Найбільш затребувані спеціальності – токарі, зварювальники, електрики, сантехніки, швачки та водії. Такі фахівці цінуються як в Україні, так і в Європі. Зауважу, що їх праця гідно оплачується. Наприклад, зарплата токаря шостого розряду в нашій країні може сягати 27 тисяч гривень», – зазначив він.

Нині на Дніпропетровщині роботу через центри зайнятості шукають близько 30 тисяч мешканців області. Повідомляє прес-служба ОДА.

Юридические услуги