Презентація книги «Шлях у вічність» пройшла сьогодні в центрі культури та дозвілля «Мир» Павлограда.

У книзі зібрані 28 історій про 28 бійців нашого регіону, котрі загинули на сході країни, їх біографії, спогади рідних, близьких, товаришів.
На презентації книги були присутні рідні загиблих бійців, їх друзі, побратими, колеги по роботі, бійці 25-ї окремої повітряно-десантної бригади, представники обласної державної адміністрації, генеральний директор ДТЕК Павлоградвугілля, мер Тернівки, міська влада Павлограда.


Ініціатор створення книги – мама загиблого тернівчанина, керівник ГО «Олімп» м. Тернівки Любов Попова.

«Я вважаю, що це наш обов’язок зберегти пам'ять про наших земляків, котрі загинули в зоні АТО. Ідея книги – зберегти пам’ять про наших героїв», - сказала Любов Попова.

Допомогу у створенні та виданні книги надав генеральний директор ДТЕК Павлоградвугілля Сергій Воронін,  Центр допомоги воїнам АТО та членам їх сімей при облдержадміністрації, газета «Вісник шахтаря», тернівські письменники.

Під час презентації подякували всім, хто брав активну участь у написанні цієї книги, найактивніших нагородили грамотами та подарунками, серед них також і учні Тернівської школи №7 та № 2, учні Петропавлівської школи №2. Нагородили також і викладачів шкіл за патріотичне виховання учнів.

Всіх загиблих назвали поіменно, хвилиною мовчання вшанували їх пам’ять, на слайдах демонстрували їх фото у різні періоди життя. Присутні в залі не приховували сліз.

Книга вийшла у світ невеликим тиражем. Її подарували всім родичам загиблих. Книга не надійде у продаж.
Як сказала Любов Попова, пам'ять не продається.


За повідомленням Сергія Вороніна, всього із підприємств ДТЕК Павлоградвугілля було мобілізовано 1630 шахтарів. На жаль, не всі повернулись додому. Більшість із 28 загиблих теж були шахтарями.

Коментарі   

0 # ЛюбовьПопова 23.01.2017, 21:05
Кто дал информацию, чтоТарелкин- мер Терновки помагал в выпуске этой книги? На сегодня он не дал ни копейки и ни в чем не помогал. Прошу высказанную фразу убрать.
Автор книги - ЛюбовьПопова
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата