Люди уже три місяці не отримують зарплату.

23 січня  близько півсотні працівників КП «Павлограджитлосервіс» вийшли до стін Павлоградського міськвиконкому. Вимога страйкарів одна – виплатити заборгованість із зарплати. У січні вони отримали лише 50% боргу за жовтень 2016. Це всього 1100 грн.

«Уже три місяці ми не отримуємо зарплату , включаючи січень. У п’ятницю закрили 50% за жовтень . Голодні ідемо на роботу, дітей накормили і сидимо голодні. Хто пляшки збирає, хто макулатуру, щоб хоч на хліб було. Нас примусили перейти на 7-годинний робочий день, аби менше платити. Грудень-січень працюємо по 7 годин, але ж об’єм роботи той же залишився, просто без обіду працюємо. Нам сказали, що буде більша зарплата, а в результаті немає ніякої», – розповідають страйкарі.

Одній із мітингуючи стало зле. Її колеги розповіли журналісту tv-news.dp.ua, що жінка виховує четверо дітей. Рідних немає, допомогти нікому і видно сама не доїдає, аби хоч як прокормити дітей.

До мітингуючи вийшов заступник міського голови Віталій Мовчан та керівник КП «Павлограджитлосервіс» Сергій Стравоєдов . За їхніми словами, єдиною причиною невиплати зарплати є борги населення перед ПЖС.

«Ситуація із невиплатою зарплати склалась лише за вини мешканців міста, котрі не оплачують виконані нами роботи у повному об’ємі. І я звертався до людей, аби вони погасили заборгованість із квартплати. Мешканці наплювали на нашу працю і наше становище сьогодні» – говорить Сергій Стравоєдов.

Заступник міського голови Віталій Мовчан пообіцяв звернутись до депутатів міської ради, аби вони виділили кошти на зарплату комунальникам . Питання депутати зможуть розглянути на сесії лише 25 лютого. А до того часу двірникам обіцяють віддавати всі кошти, котрі надходитимуть від населення за надані послуги.

«Я буду виходити із проханим до депутатів і ваш профспілковий комітет теж виходьте. Думаю, що депутати не відмовлять виділити кошти на зарплату», – сказав Віталій Мовчан.

Він також доручив керівнику ПЖС підготувати попередження для боржників, а комунальники рознесуть їх у кожну квартиру.

Довідково

КП «Павлограджитлосервіс» обслуговує 161 будинок, із них 4 гуртожитки. На підприємстві трудиться 120 штатних працівників.
На сьогодні борги населення перед КП «Павлогралджитлосервіс» складають 9 млн 600 тис грн.